Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Bebek Odası Projesi

Doğal ahşap ve beyaz renginin hakim olduğu sade ve şık bebek odası detaylarıda hayvan figürleri kullanılarak mekanı renklendirmeyi amaçladık.

Odayı küçültmemek için duvar boyunca yerleştirilen bebek yatağının altına depolama alanını arttırmak için tekerlekli çekmeceler eklendi. Alt değiştirme ünitesi açık rafları için odanın renklerinde kumaş kutular özel olarak üretildi.

Hayvan figürlü detaylı giysi dolabı ve uzun şifonyer bebeğin tüm gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlandı.

Odaya girildiğinde karşıdaki pencereli duvara yerleştirilen açık raflı dolap ve rahat sedir ile ailece vakit geçirilebilecek keyifli bir köşe yaratıldı. Geniş sedir odada bir büyüğün kalmasına olanak sağlayacak ölçülerde düşünüldü. Özel imalat tavan lambası, lila, gri, sarı renkli yastıklar ve hayvan motifli aplikeler kullanılan sedir tekstilleri de oda dekorasyonun önemli birer tamamlayıcısı oldu.