Bütün tasarım ve uygulamalarımızda olduğu gibi Canada Anaokulları için tasarladığımız ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçüler, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve yapıştırıcılar kullanılarak üretildi.
PROJE ADI: CANADA OKULLARI
PROJE YERİ: İSTANBUL
Çamlıca-2015
Levent-2015
Ulus-2016
Caddebostan-2017
Moda-2017

Eğitim ortamları tasarım aşamasında Kanada Eğitim Bakanlığı temsilcileri ile beraber çalışarak onların eğitim sitemine  uygun yerleşim planları ve mobilyalar çalıştık. Tasarımlarımızda hem eğitimi destekleyen mekânlar hem de çocukların başka bir dünyaya girdiklerini hissedebileceklerini alanlar yaratmayı hedefledik.  Her yaş grubunun  eğitim ortamında Kanada kültüründen farklı  öğeler kullanarak kendilerini rahat hissedecekleri, eğlenceli ve eğitici mekanlar tasarladık.

Kanada Anaokulu eğitim sisteminin farklılığı doğal olarak mekan tasarımlarını da yansıdı. Anaokulunun verdiği çok kültürlü, yaratıcı ve doğaya yönelik eğitimi görsel olarak da mekanlara taşımayı hedefledik. Okula adım atan herkesin yeni ve farklı bir dünyaya girdiğini hissetmesini istedik. Kanada eğitim sistemine en uygun ve kültürünü en doğru şekilde yansıtabilmek için Kanada Eğitim Bakanlığı temsilcilerinden bu konuda destek aldık.

Kanada eğitim sisteminde doğayı tanımak ve doğadan öğrenmek önemli bir yer tutuyor. Bahçenin ve oyun alanlarının tasarımında biz de bu değerlere önem verdik. Oyun alanında doğal ahşap ve natürel renkler kullandık. Hem küçük yaş hem de büyük yaş gruplarına bir çok farklı fiziksel aktivite yapılmasına olanak sağlayan tasarımlar uygulandı. Ayrıca yine Kanada eğitim sistemine uygun olarak bahçede eğitim yapılabilecek bir alan tasarlandı.