Oda dekorasyonu için tasarlanan tüm ürünler çocuk sağlığı ve güvenliği ön planda tutularak Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, E1 sertifikalı malzemeler ve EN 71-3 sertifikalı boyalar kullanılarak üretildi ve uzman ekibimiz tarafından uygulandı. Tüm tekstiller OEKO-TEKS belgeli olup, dekorasyona uygun renklerde tasarlanıp özel olarak üretildi.

Çocuk Odası Projesi

Vinçleri çok seven 4 yaşındaki minik için tasarlanan çocuk odası içeriye girdiğinde çıkmak istemeyeceği, kendi alanı olarak benimseyeceği bir mekan haline getirmek için çok sevdiği inşaat araçları ile donatıldı. Tüm sevdiği taşıtlar rengarenk ahşap figürler üretilerek mobilyalar üzerine yerleştirildi.

Yatak yan duvarına ahşap figürlerden inşaat vinci tasarlanarak, uyku zamanı rahat bir ortam oluşturmak için ışıklandırıldı. Yatağın alt kısmı yükseltilerek çekmeceler için alan oluşturuldu.

Yatak ile birlikte düşünülen sedir ünitesi, eklenen kitap rafları ile keyifli bir okuma köşesine dönüştürüldü. Mobilya tasarımı görsel olayı odayı şekillendirirken anne ve baba ile beraber kitap okumak için de bir alan olarak tasarlandı. Okuma köşesi içinde gizli aydınlatma kullanmayı da unutmadık tabii ki!

Mevcut dolaba oyuncaklar için açık renkli raflar eklenirken istediğinde arkadaşları ile keyifle zaman geçirebilmesi için üzeri boyanabilir yazı masası da odada yerini aldı. Çocukların hem üzerinde çizim yapmayı hem de özellikle okulda yaptıkları işleri sergilemeyi çok sevdiğini bildiğimiz mıknatıslı beyaz panoyu da oda tasarımına dahil ettik.