Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler (E1 sertifikalı ), su bazlı ve kurşunsuz boyalar (EN71-3 sertifikalı) ve OEKO-TEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

İki kız kardeşin birlikte yatacakları oda sevdikleri renkler kullanılarak ev temasında tasarlandı. Çok büyük olmayan mekanda yataklar odanın şekline göre köşeli yerleştirilerek odayı en fonksiyonel şekilde kullanılmasını sağladık. Yatakları farklı yüksekliklerde tasarlarken çocukların kendilerine ait alanlarını tanımlamayı amaçladık. Bu yaklaşım yatakların altının depolama ve saklama üniteleri olarak değerlendirilmesine imkan verdi.

Giysi dolabının ortasına yerleştirilen aynalı masa çocukların istedikleri şekilde parlak ampuller ve minik çekmeceler ile profesyonel makyaj masası görünümünde tasarlandı.

Odada tercih edilen ana renk grinin yanında aksesuarlarda pembe ve beyaz kullanıldı. Yıldızlı duvar kağıdı, halı ve özel olarak üretilen çerçevelerde dekorasyonu tamamlayan ürünler oldu.