Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

4 yaşındaki abla ve doğacak erkek kardeşi için tasarlanan çatı katındaki oyun odasında , her iki yaş grubunun da içinde bulunmaktan keyif alacağı güvenli bir mekan olması öngörüldü.

Mekanda 2 farklı oyun alanı düşündük. Çatının formuna göre şekillenen oyun evi 4-5 yaş çocuklarının keyif alacağı mutfak, tamir, sanat ve kostüm köşelerini gibi farklı aktiviteleri bir araya getiriyor. Oyun evinin önü için tasarlanan panel içerisindeki aktiveleri yansıtacak şekilde farklı form ve renklerde düşünüldü.

Yaratıcı etkinliklerini yapabilecekleri ,mekanlarını kişiselleştirmeleri için duvarlara yazı tahtaları ve mıknatıslı panolar yerleştirildi. Mekanın diğer köşesine anne ve çocukların rahatlıkla beraber kullanabilecekleri minderli okuma köşesi ile iki çocuğun beraber oynayabileceği , tüm iç ve dışı beyaz yazı tahtası olan bir oyun evi tasarladık. Orta alana yine mobilya renklerinde yumuşak hareket gelişim seti yerleştirildi.