Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

Tema 3 yaşındaki bir erkek çocuğunun sevdiği aktiviteleri ve ilgi alanlarına göre şekillendi. Taşıtlar ve vinç gibi ilgili olduğu alanlar odaya entegre edilerek hayal dünyasını devam ettirmek amaçlandı. Kendi tercihlerini entegre edip tasarlarken tabii ki uyku, depolama, gibi temel ihtiyaçları da bir arada çözüldü. Pencere önüne renkli minderlerle bir okuma köşesi tasarlandı. Üç katlı raf ile kitaplarını koyabileceği bir alan yaratıldı. Temelde beyaz renk yer alırken detaylarda canlı renklere yer verildi.

Kendi başına tırmanıp çıkabileceği üst kata bir aktivite masası, kitaplık yerleştirildi. Merdiven kısmında oyuncak ve kitaplarında bireysel seçimlerini yapabileceği depolama alanları yaratıldı. Giysi dolabının üzerine ulaşabileceği boyda renkli kutucuklar ve yan tarafına renkli raflar yerleştirerek oyuncakları ve kitapları için yer açıldı. Dolabın hemen yanına ve merdivenlerin yanına resimlerini sergileyebileceği üzeri mıknatıslı yazı tahtası asıldı.

Tüm bunları yaparken odanın çocuğun gelişen dünyasına ayak uydurabilmesi için uzun yıllar dönüşümlü olarak kullanıma açık olabilmesini de göz önünde bulunduruldu.