Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

Kızlar tırmanmayı da sever , pembeyi de …

ELA yatak modelimizin de yer aldığı bu eğlenceli oda tasarımda pembe beyaz ve açık gri ana renk tonları olarak seçildi. Uyku , oyun ve okuma alanı aynı mobilyada bir araya gelirken yatak üzerinde konumlandırılan ve tırmanılarak çıkılan oyun evi de pencere ve balkonu ile çocuğa özel şirin bir mekan oluyor.
Yatağın yanında kullanılan sedirin tekerlekli kutularını oyuncak kutusu olarak odanın farklı köşelerinde kullanmak mümkün. Duvar dekorasyonu olarak kullanılan ahşap kuşlar sedir üzerine tasarlanan gizli aydınlatmalı ağaç figürünü tamamlıyor. Bu şirin odaya özel düşünülen detaylardan biri de giysi dolabının ortasında uygulanan pembe kutu ve bulut detayı.

Dekoratif aynalı çekmeceli ünite ve devamındaki alçak kitaplık da yine çocuğun kendi boyutlarına ve yaş grubuna uygun tasarlandı. Dekorasyonu tamamlayan halı ve yastıklar odanın renklerine göre özel imalat yapılmıştır.