Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler (E1 sertifikalı), su bazlı ve kurşunsuz boyalar (EN71-3 sertifikalı) ve OEKO-TEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

Dr.Seuss kitapları annenin okuduğu ve en sevdiği kitaplardansa, duvar kağıdımız neden bu hikayelerden tasarlanmasın?

Canlı renkleri ve farklılığı ile dikkat çeken sirk temalı eğlenceli bu oda tasarımını çizerken çok keyif aldık. Yatak ve oyun alanını bir araya getirmek için özel olarak tasarlanmış ranza ve altında minik müşterimizin talebi olan tekerlekli treni tasarlarken çocuk odalarının vazgeçilmez ihtiyacı olan depolama alanlarını da ekledik.
Anne ve baba ile paylaşılacak, okuma alışkanlığını geliştirecek, özel aydınlatmalı geniş okuma köşesi de atlı karınca duvar kağıdı tasarımı ile keyifli bir köşeye dönüştü.

Odadaki tüm mobilya ve aksesuarlar sirk ve karnaval temasından esinlenirken detaylarda kişisel tercihler de kullanıldı. Okuma köşesi, şifonyer ve yatak içinde kullandığımız gizli aydınlatmalar ile sıcak bir oda yaratmayı hedefledik. Odadaki mobilyaları çocukların ölçüsüne göre, kendi kullanabilecekleri şekilde tasarlamak bizim için çok önemli. Duvardaki alçak kitaplık, yatak içerindeki raflar ve dolap odası tasarımını da fonksiyonel ve rahat kullanılabilecek şekilde düşündük. Özel tasarlanan ve uygulanan tekstil ürünleri de dekorasyonu tamamlayan ve odaya renk katan önemli detaylar oldu.

Her köşesi özel tasarlanan bu eğlenceli odada düz bir tavan da olmazdı tabii ki !