Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

Oyun alanını da içerisinde barındıran ranza tasarımı ile en keyifli odalarımızdan biri olan mekanda beyaz, siyah ve gri renklerin hakimiyeti sarı renk detaylar ile kırıldı. Şık ve işlevsel odanın aksesuarlarını tasarlarken minik müşterimizin Lego ve araba merakından ilham aldık.

Oyun alanı ve kitap köşesi olarak düşünülen ranzanın üst katında kapalı ve balkonlu iki alan yaparak eğlenceli bir mobilya tasarladık. Balkon kısmının altındaki geniş depolama alanının kapaklarında siyah yazı tahtası kullanılarak işlevsel bir hale getirildi.

Doğal ahşap tablalı çalışma masasını tamamlayan gri kitaplık uyku ve oyun alanıyla uyumlu olarak tasarlandı. Kapı girişindeki duvara konumlandırılan büyük mantar pano ile çocuğun kendisi için önemli olan faaliyetlerini sergileme imkanı sağladık.

Ahşap Lego figürlü oyuncak kutusu, Lego şekilli yastıklar ve özel imalat duvar kağıdı tasarım bütünlüğü sağlayan detaylar olarak odada yerini aldı.