Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

Her çocuğun kendine özgü bir hayal dünyası ve ihtiyacı olduğundan hareketle çatı katı oyun alanını çocuğun ve annenin tercihleri doğrultusunda farklı aktiviteler için ve temalar kullanarak tasarladık. Bir çok farklı ilgi köşesini içinde barından geniş alan çocuğun kullanım ve yaşına uygun olarak tüm gününü geçirebileceği, arkadaşları ile rahatça sıkılmadan oynayabileceği ve paylaşabileceği keyifli bir mekan olarak tasarlandı.

Fiziksel aktivite alanı olarak düşünülen bölüme bir tarafından sevimli orman hayvanları ile tırmanılan, diğer tarafından kayılan iki katlı ağaç evi tasarımımızı uyguladık. Anaokullarında da eğitimin parçası olarak kullanılan mutfak bölümünü, Art Cafe olarak tasarlayarak arkadaşları ile oynarken resim yapabileceği, hamurlarla harikalar yaratacağı sanat köşesini de içerisine ekledik.

Televizyon ünitesini sahne olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlarken oyuncak arabaların park edildiği garaj ve market köşesi de unutmadık. Özel olarak imal edilen halıda arabalarını kullanırken turlayabileceği yarış pisti ve mini futbol sahası desenleri yer aldı. Tüm odada oyuncakları ve kitapları için geniş depolamalara da yer verdik.