Tüm projelerimizde önceliğimiz çocuk ve bebeklerin güvenliği ve sağlığı olduğu için tüm ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçülerde, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve OEKOTEKS belgeli kumaşlar ile üretilmiştir.

Çocuk Odası Projesi

İki kız kardeş çalışma ve oyun odası olarak düşünülen alan aile vakit geçirilebilecek keyifli bir mekan olarak tasarlandı. Mobilyaların ana rengi grinin yanında sıcaklık katmak amacı ile detaylarda pembe ve mint renklerini kullandık. Şato temalı iki katlı oyun ünitesinin alt katında kitap rafları bulunan ve alttan arkadaş yatağı çıkabilen bir sedir uygulanarak ailece rahat oturabilecekleri bir alan yaratıldı. Gizli ışık ile aydınlatılan üst katta ise oyun oynayabilecekleri ve kitap okuyabilecekleri bir alan yarattık. Üst kata çıkan çekmeceli merdivenler oyuncak depolama alanı olarak düşünüldü.

Odanın karşı duvarına uygulanan ünite, televizyon sehpası, depolama ve çalışma alanı olarak tasarlandı. Çalışma masası iki çocuğun oturabileceği şekilde dizayn edildi.

Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilmeleri için girişte konumlandırılan şık oyuncak kitchenette’de de yine gri ve pembe renkleri kullanıldı.