Bütün tasarım ve uygulamalarımızda olduğu gibi Woodsview Anaokulu için tasarladığımız ürünler, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun ölçüler, sağlığa zararsız malzemeler ( E1 sertifikalı ) , su bazlı ve kurşunsuz boyalar ( EN71-3 sertifikalı ) ve yapıştırıcılar kullanılarak üretildi.
PROJE ADI: WOODSVIEW ANAOKULU
PROJE YERİ: İSTANBUL

Woodsview Anaokulu Tarabya Yerleşkesi , kurumun kimliği, hedefleri, kullanıcı yaş aralığı ve kurum tarafından belirtilen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda Crocodily’nin tasarım prensiplerini ve heyecanını da katarak iç mekan tasarımını üstlendiğimiz bir proje gerçekleştirdik.

Okulun benimsemiş olduğu 2-6 yaş grubu çocuklar için güvenli ve aile içinde evde hissedecekleri bir ortam yaratmak amacıyla ahşabın sıcaklığı ve kırmızı ,yeşil ve sarı renklerinin çarpıcı etkisini kullandık.

Çocukların kendilerini en rahat ifade edebildikleri ve yaratıcıklarının ortaya çıktığı sanat sınıfında da yine rahat edecekleri bir ortam oluşturuldu.Yeşil minderli okuma köşesi, faaliyetlerin tavandan asıldığı ahşap bulutlar,renkli oyun köşeleri ve yazı panoları çocukların farklı aktivitelerini hep birlikte yapabilmeleri için tasarlandı.Böylelikle kendilerini buraya ait hissettirecek mekanlar ortaya çıkmış oldu.

Woodsview projesi ile ‘öğrenmeyi öğrenen’ miniklerin başarılı çocuklara dönüşmesine katkıda bulunabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.